conti_dhtd872020
conti_dhtd872020_2
conti_dhtd872020
conti_dhtd872020_2
CONTI DHTD 720 D8M 20 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD872020
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 720
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 720 mm
  • Aantal tanden: 90
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD872020
Lengte
720
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
720 mm