conti_dhtd860030
conti_dhtd860030_2
conti_dhtd860030
conti_dhtd860030_2
CONTI DHTD 600 D8M 30 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD860030
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 600
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 600 mm
  • Aantal tanden: 75
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD860030
Lengte
600
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Nominale lengte
600 mm