conti_dhtd14245085
conti_dhtd14245085_2
conti_dhtd14245085
conti_dhtd14245085_2
CONTI DHTD 2450 D14M 85 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD14245085
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 2450
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 2450 mm
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD14245085
Steek
14 mm
Breedte
85 mm
Nominale lengte
2450 mm