conti_dhtd14245040
conti_dhtd14245040_2
conti_dhtd14245040
conti_dhtd14245040_2
CONTI DHTD 2450 D14M 40 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD14245040
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Beperkt oliebestendig
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 2450
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 40 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 2450 mm
  • Aantal tanden: 175
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD14245040
Lengte
2450
Steek
14 mm
Breedte
40 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
2450 mm