conti_dhtd14210085cxp
conti_dhtd14210085cxp_2
conti_dhtd14210085cxp
conti_dhtd14210085cxp_2
CONTI DHTD 2100 D14M 85 CXP Conti Synchrotwin CXP tandriem - DHTD14210085CXP
Productomschrijving:
  • High performance-dubbele tandriem voor hoge toerentallen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 2100
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN CXP
  • Nominale lengte: 2100 mm
  • Aantal tanden: 150
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD14210085CXP
Lengte
2100
Steek
14 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN CXP
Nominale lengte
2100 mm