conti_dhtd14189085cxp
conti_dhtd14189085cxp_2
conti_dhtd14189085cxp
conti_dhtd14189085cxp_2
CONTI DHTD 1890 D14M 85 CXP Conti Synchrotwin CXP tandriem - DHTD14189085CXP
Productomschrijving:
  • High performance-dubbele tandriem voor hoge toerentallen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1890
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN CXP
  • Nominale lengte: 1890 mm
  • Aantal tanden: 135
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD14189085CXP
Lengte
1890
Steek
14 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN CXP
Nominale lengte
1890 mm