conti_dhtd5159515cxp
conti_dhtd5159515cxp_2
conti_dhtd5159515cxp
conti_dhtd5159515cxp_2
CONTI DHTD 1595 D5M 15 CXP Conti Synchrotwin CXP tandriem - DHTD5159515CXP
Productomschrijving:
  • High performance-dubbele tandriem voor hoge toerentallen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1595
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN CXP
  • Nominale lengte: 1595 mm
  • Aantal tanden: 319
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD5159515CXP
Lengte
1595
Steek
5 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN CXP
Nominale lengte
1595 mm