conti_dhtd14140055
conti_dhtd14140055_2
conti_dhtd14140055
conti_dhtd14140055_2
CONTI DHTD 1400 D14M 55 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD14140055
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1400
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 55 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 1400 mm
  • Aantal tanden: 100
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD14140055
Lengte
1400
Steek
14 mm
Breedte
55 mm
Nominale lengte
1400 mm