conti_dhtd8136085
conti_dhtd8136085_2
conti_dhtd8136085
conti_dhtd8136085_2
CONTI DHTD 1360 D8M 85 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD8136085
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1360
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 1360 mm
  • Aantal tanden: 170
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD8136085
Lengte
1360
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
1360 mm