conti_dhtd5112525
conti_dhtd5112525_2
conti_dhtd5112525
conti_dhtd5112525_2
CONTI DHTD 1125 D5M 25 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD5112525
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1125
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 1125 mm
  • Aantal tanden: 225
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD5112525
Lengte
1125
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
1125 mm