conti_ctd892036scc
conti_ctd892036scc_2
conti_ctd892036scc
conti_ctd892036scc_2
CONTI CTD 8M 920 36 C10/11 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD892036SCC
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 920
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 36 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 920 mm
  • Aantal tanden: 115
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817285933
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD892036SCC
Lengte
920
Steek
8 mm
Breedte
36 mm
Nominale lengte
920 mm