conti_ctd8284062scc
conti_ctd8284062scc_2
conti_ctd8284062scc
conti_ctd8284062scc_2
CONTI CTD 8M 2840 62 C10/11 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD8284062SCC
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Verhoogde prestatie
  • Stabiele lengte tijdens de hele levensduur
  • Bestendig tegen eenvoudige oliën
  • Vetten en benzine
  • Beperkt bestendig tegen zuren en logen
  • Siliconevrije grondstoffen en productie
  • Lengte: 2840
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 62 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 2840 mm
  • Aantal tanden: 355
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817286909
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD8284062SCC
Lengte
2840
Steek
8 mm
Breedte
62 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
Nominale lengte
2840 mm