conti_ctd8252036scc
conti_ctd8252036scc_2
conti_ctd8252036scc
conti_ctd8252036scc_2
CONTI CTD 8M 2520 36 C10/11 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD8252036SCC
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 2520
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 36 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 2520 mm
  • Aantal tanden: 315
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817286718
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD8252036SCC
Lengte
2520
Steek
8 mm
Breedte
36 mm
Nominale lengte
2520 mm