conti_ctd8224012scc
conti_ctd8224012scc_2
conti_ctd8224012scc
conti_ctd8224012scc_2
CONTI CTD 8M 2240 12 C10/11 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD8224012SCC
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 2240
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 2240 mm
  • Aantal tanden: 280
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817286619
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD8224012SCC
Lengte
2240
Steek
8 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
2240 mm