conti_ctd8179221scc
conti_ctd8179221scc_2
conti_ctd8179221scc
conti_ctd8179221scc_2
CONTI CTD 8M 1792 21 C10/11 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD8179221SCC
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 1792
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 21 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 1792 mm
  • Aantal tanden: 224
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817286442
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD8179221SCC
Lengte
1792
Steek
8 mm
Breedte
21 mm
Nominale lengte
1792 mm