conti_ctd8179212scc
conti_ctd8179212scc_2
conti_ctd8179212scc
conti_ctd8179212scc_2
CONTI CTD 8M 1792 12 C10/11 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD8179212SCC
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 1792
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 1792 mm
  • Aantal tanden: 224
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817286435
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD8179212SCC
Lengte
1792
Steek
8 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
1792 mm