conti_ctd8176012scc
conti_ctd8176012scc_2
conti_ctd8176012scc
conti_ctd8176012scc_2
CONTI CTD 8M 1760 12 C10/11 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD8176012SCC
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 1760
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 1760 mm
  • Aantal tanden: 220
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817286398
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD8176012SCC
Lengte
1760
Steek
8 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
1760 mm