conti_ctd8160021scc
conti_ctd8160021scc_2
conti_ctd8160021scc
conti_ctd8160021scc_2
CONTI CTD 8M 1600 21 C10/11 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD8160021SCC
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 1600
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 21 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 1600 mm
  • Aantal tanden: 200
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817286367
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD8160021SCC
Lengte
1600
Steek
8 mm
Breedte
21 mm
Nominale lengte
1600 mm