conti_ctd1499420scc
conti_ctd1499420scc_2
conti_ctd1499420scc
conti_ctd1499420scc_2
CONTI CTD 14M 994 20 C20/25 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD1499420SCC
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 994
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 994 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817282826
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD1499420SCC
Steek
14 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
994 mm