conti_ctd14266068scc
conti_ctd14266068scc_2
conti_ctd14266068scc
conti_ctd14266068scc_2
CONTI CTD 14M 2660 68 C20/25 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD14266068SCC
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Verhoogde prestatie
  • Stabiele lengte tijdens de hele levensduur
  • Bestendig tegen eenvoudige oliën
  • Vetten en benzine
  • Beperkt bestendig tegen zuren en logen
  • Siliconevrije grondstoffen en productie
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 2660
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 68 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 2660 mm
  • Aantal tanden: 190
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817284066
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD14266068SCC
Lengte
2660
Steek
14 mm
Breedte
68 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
Nominale lengte
2660 mm