conti_ctd14161020scc
conti_ctd14161020scc_2
conti_ctd14161020scc
conti_ctd14161020scc_2
CONTI CTD 14M 1610 20 C20/25 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD14161020SCC
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 1610
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 1610 mm
  • Aantal tanden: 115
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817283793
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD14161020SCC
Lengte
1610
Steek
14 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
1610 mm