conti_ctd14126068scc
conti_ctd14126068scc_2
conti_ctd14126068scc
conti_ctd14126068scc_2
CONTI CTD 14M 1260 68 C20/25 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD14126068SCC
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 1260
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 68 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 1260 mm
  • Aantal tanden: 90
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817283571
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD14126068SCC
Lengte
1260
Steek
14 mm
Breedte
68 mm
Nominale lengte
1260 mm