conti_at59756gen3
CONTI AT59756GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 975 x 6 mm rood
 36,58 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 50.
  • Lengte: 975
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 975 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817322836
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT59756GEN3
Steek
5 mm
Breedte
6 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
975 mm