conti_at597520gen3
CONTI AT597520GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 975 x 20 mm rood
 91,54 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 15.
  • Lengte: 975
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 975 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817101929
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT597520GEN3
Steek
5 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
975 mm