conti_at597516gen3
CONTI AT597516GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 975 x 16 mm rood
 73,21 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 18.
  • Lengte: 975
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 975 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817102100
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT597516GEN3
Steek
5 mm
Breedte
16 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
975 mm