conti_at590012gen3
CONTI AT590012GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 900 x 12 mm rood
 55,64 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 900
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 900 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817322737
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT590012GEN3
Steek
5 mm
Breedte
12 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
900 mm