conti_at57106gen3
CONTI AT57106GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 710 x 6 mm rood
 28,37 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 33.
  • Lengte: 710
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 710 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817322515
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT57106GEN3
Steek
5 mm
Breedte
6 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
710 mm