conti_at562025gen3
CONTI AT562025GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 620 x 25 mm rood
 83,84 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Lengte: 620
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 620 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817102476
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT562025GEN3
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
620 mm