conti_at548010gen3
CONTI AT548010GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 480 x 10 mm rood
 30,52 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 20.
  • Lengte: 480
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 480 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817103275
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT548010GEN3
Steek
5 mm
Breedte
10 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
480 mm