conti_at545550gen3
CONTI AT545550GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 455 x 50 mm rood
 113,92 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 455
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 455 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817103060
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT545550GEN3
Steek
5 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
455 mm