conti_at545532gen3
CONTI AT545532GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 455 x 32 mm rood
 79,56 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 9.
  • Lengte: 455
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 455 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817103572
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT545532GEN3
Steek
5 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
455 mm