conti_at545016gen3
CONTI AT545016GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 450 x 16 mm rood
 39,62 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 18.
  • Bezorging door DHL
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 450
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 450 mm
  • Aantal tanden: 90
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817100373
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT545016GEN3
Lengte
450
Steek
5 mm
Breedte
16 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
450 mm