conti_at539032gen3
CONTI AT539032GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 390 x 32 mm rood
 75,83 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 390
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 390 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817101615
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT539032GEN3
Steek
5 mm
Breedte
32 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
390 mm