conti_at537532gen3
CONTI AT537532GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 375 x 32 mm rood
 75,27 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 7.
  • Lengte: 375
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 375 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817104388
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT537532GEN3
Steek
5 mm
Breedte
32 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
375 mm