conti_at537510gen3
CONTI AT537510GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 375 x 10 mm rood
 27,44 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 25.
  • Bezorging door DHL
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 375
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 375 mm
  • Aantal tanden: 75
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817101011
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT537510GEN3
Lengte
375
Steek
5 mm
Breedte
10 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
375 mm