conti_at528020gen3
CONTI AT528020GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 280 x 20 mm rood
 44,61 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Lengte: 280
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 280 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817272131
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT528020GEN3
Steek
5 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
280 mm