conti_at52556gen3
CONTI AT52556GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 255 x 6 mm rood
 17,59 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 33.
  • Lengte: 255
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 255 mm
  • Aantal tanden: 45
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817321952
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT52556GEN3
Steek
5 mm
Breedte
6 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
255 mm