conti_at525516gen3
CONTI AT525516GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 255 x 16 mm rood
 35,09 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Lengte: 255
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 255 mm
  • Aantal tanden: 45
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817100632
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT525516GEN3
Steek
5 mm
Breedte
16 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
255 mm