conti_at525510gen3
CONTI AT525510GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 255 x 10 mm rood
 25,60 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 20.
  • Lengte: 255
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 255 mm
  • Aantal tanden: 45
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817100779
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT525510GEN3
Steek
5 mm
Breedte
10 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
255 mm