conti_at5123010gen3
CONTI AT5123010GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 1230 x 10 mm rood
 64,15 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 30.
  • Lengte: 1230
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 1230 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817101639
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT5123010GEN3
Steek
5 mm
Breedte
10 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
1230 mm