conti_at510508gen3
CONTI AT510508GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 1050 x 8 mm rood
 48,76 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 37.
  • Lengte: 1050
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 8 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 1050 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817321785
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT510508GEN3
Steek
5 mm
Breedte
8 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
1050 mm