conti_at597532
CONTI AT5 975 32 Conti Synchroflex tandriem - AT597532
 117,10 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 9.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Polyurethaantandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Constante lengte
  • Geluidsarm
  • Slijtvast en zeer flexibel
  • Bestendig tegen eenvoudige oliën, vetten en benzine
  • Beperkt bestendig tegen zuren en logen
  • Siliconevrije grondstoffen en productie
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 975
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 975 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817108249
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT597532
Steek
5 mm
Breedte
32 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX
Nominale lengte
975 mm