conti_at582520
CONTI AT5 825 20 Conti Synchroflex tandriem - AT582520
 63,75 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Lengte: 825
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 825 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817107044
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT582520
Steek
5 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
825 mm