conti_at582516
CONTI AT5 825 16 Conti Synchroflex tandriem - AT582516
 51,01 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Lengte: 825
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 825 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817110327
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT582516
Steek
5 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
825 mm