conti_at572050
CONTI AT5 720 50 Conti Synchroflex tandriem - AT572050
 130,87 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 720
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 720 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817108850
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT572050
Steek
5 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
720 mm