conti_at572025
CONTI AT5 720 25 Conti Synchroflex tandriem - AT572025
 71,40 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Lengte: 720
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 720 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817110921
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT572025
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
720 mm