conti_at569012
CONTI AT5 690 12 Conti Synchroflex tandriem - AT569012
 36,48 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 690
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 690 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817269421
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT569012
Steek
5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
690 mm