conti_at554520
CONTI AT5 545 20 Conti Synchroflex tandriem - AT554520
 47,66 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 15/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 15.
  • Lengte: 545
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 545 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817106948
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT554520
Steek
5 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
545 mm