conti_at525525
CONTI AT5 255 25 Conti Synchroflex tandriem - AT525525
 43,90 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 15/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Polyurethaantandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Constante lengte
  • Geluidsarm
  • Slijtvast en zeer flexibel
  • Bestendig tegen eenvoudige oliën, vetten en benzine
  • Beperkt bestendig tegen zuren en logen
  • Siliconevrije grondstoffen en productie
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 255
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 255 mm
  • Aantal tanden: 51
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817107457
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT525525
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX
Nominale lengte
255 mm