conti_at511256
CONTI AT5 1125 6 Conti Synchroflex tandriem - AT511256
 33,14 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 33.
  • Lengte: 1125
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1125 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817109284
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT511256
Steek
5 mm
Breedte
6 mm
Nominale lengte
1125 mm